• Ali Akyüz
  • 499
  • 18 Nisan 2020
  • 0
  •  

Link Kısaltarak Günde 30-90 TL Nasıl Kazanabilirsiniz ?

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır ?

Link kısaltma uzun süredir hayatımızda olan ve bir çok kişinin bilmeden de olsa başkalarına para kazandırdığı sistemdir. Peki bu link kısaltma nedir ? Link kısaltma bağlantısını verdiğiniz ya da yönlendirmek istediğiniz linki kullandığınız kısaltma servisi panelinden adresini değiştirerek kullanıcıyı tıklattırıp belirli saniye sonrasın da yönlendirmek istediğiniz sayfaya gönderen bir sistemdir.

Peki Nasıl Para Kazanıyoruz ?

Kullanıcı gitmek istediği sayfaya kısalttığımız link sayesinde gitmeden önce reklamlar ile dolu bir sayfaya gidiyor sistemin belirlemiş olduğu saniye dolduktan sonra asıl sayfaya gidiyor ve kullanıcı bu sayfaya gittiği anda sizin kazanç panelinize kullanıcıdan gelen kazanç yansıyor.

Fiyatlar Nedir Peki ?

Fiyatlar servis tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Genelde bin gösterim başına gelir olarak sağlanmaktadır.

Link kısaltarak 30 ile 90 TL Nasıl Kazanabiliriz ?

Sizlere aşağıda anlattığım kendi bulduğum yöntem ile günlük olarak bu parayı hatta daha fazlasını da kazanmak mümkün. Peki bu yöntem nedir bu yöntem çok basit bir yöntemdir. Günde sadece 15-20 dakika uğraşarak tüm günü hatta tüm haftayı bu yöntem sayesinde para kazanarak geçirebilirsiniz.

Peki Bu Yöntem İçin Neye İhtiyacımız Var ?

Aslında hiç bir şeye ihtiyacımız yok sadece aktif internet bağlantısı olan bir bilgisayara ya da cep telefonu tüm işlemleri yapmamızı sağlamaktadır.

Hadi Gelin Size Sosyal Medya Üzerinden Nasıl Kazanabileceğimizi Anlatayım

Öncelikle bizim bir servis ihtiyacımız var aşağıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

Servise kayıt olmak için TIKLAYINIZ

Servise kayıt olduğunuzu varsayıyorum ve artık kazanç yöntemine geçiyorum. Öncelikle bize sosyal medya hesabı lazım Facebook, Twitter, İnstagram bu üçünden biri olması yeterli ya da yok ise yeni bir hesap da açabilirsiniz. Hesabınız olduğunu varsayarak devam ediyorum. Bu hesaplarımız şimdi bir çekiliş düzenliyoruz. Bu çekiliş sahte bir çekilişte olabilir gerçek bir çekilişte olabilir bu size kalmış bir şey. Öncelikle ne çekilişi yapacağımıza karar veriyoruz. Şuan gündemde bolca telefon, takipçi, premium hesap ve para çekilişleri yapılmaktadır. Hızlı şekilde rağbet görmesini isterseniz bunlardan birini önerebilirim.

Ben telefon çekilişi üzerinden sizlere anlatım yapacağım. Burada önemli olan kısım çekilişi olabildiğince gerçekçi göstermek bu kısımda da biraz sosyal mühendislik gerekiyor. Bunların hepsini size aşağıda anlatacağım.

Şimdi Gelelim Çekilişi Düzenlemeye

Öncelikle bizim telefon çekilişi yapmamız için dikkat çekici bir görsele ihtiyacımız var. Ben aşağıdaki görseli kullanacağım isteyen bunu kullanabilir yada farklı bir resim de kullanabilir.

Resmimiz de hazır olduğuna göre şimdi açıklamasını yapmak. Şimdi bizim hesaplarımız 100 binlik hesaplar olmadığı için biraz inandırıcılığı arttıracağız. Bunu nasıl yapacağız ?


Örneğin:

Herkese merhaba arkadaşlar yeni telefon aldığım için eski telefonumu sizlere çekilişle aranızdan birine hediye edeceğim çekilişe katılmak için şartlar aşağıda yazıyor kazananı çekiliş bitiş tarihinden 12 saat sonra açıklayacağım. Aras Kargo ile gönderilicektir. İstanbul içi aynı gün teslim diğer şehirler 2 gün içerisin de teslimdir bilginiz olsun.

Çekiliş Şartları:

Çekilişe katılmak için bu gönderiyi beğenip 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir.

Sonrasında aşağıdaki verdiğim linke girip KATILIYORUM yazmanız gerekiyor. (Burada kısalttığımız linki vereceğiz)

Bunları yaptıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Çekiliş başlangıç tarihi: 18.04.2020

Çekiliş bitiş tarihi: 22.04.2020 Saat 20:00

Çekiliş bittikten sonra kazanan arkadaşa mesaj göndereceğim çekilişin kazananını 22.04.2020 Saat 20:00 ‘da canlı yayında sizlerle birlikte göreceğiz. Şimdiden herkese başarılar diliyorum takipte kalın.

Sonrasında da çekilişin biraz daha rağbet görmesini isterseniz etiketler ile sizi takip etmeyen kişilerin de görmesini sağlayabilirsiniz.


Bu şekil de benim şuanda oluşturduğum basit bir şablon oluşturabilirsiniz. Ya da daha profesyonel bir şablon ile çekiliş yaptırabilirsiniz bu sizin yaratıcılığınıza kalmış.


Eğer ki konuya çok fazla ilgi gelir ise bu ve bunun gibi daha bir çok yöntemi sizlerle paylaşacağım. Bu arada bazı platformlar da link kısaltma sitelerinin linkini paylaşamıyorsunuz engelliyor eğer dediğim gibi konuma çok fazla ilgi gelirse bu linkleri nasıl paylaşa bileceğinizi de açıklayabilirim.

Aklınıza takılan bir soru olursa yorumlar kısmından bana ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın. BOL KAZANÇLAR


 

Ali Akyüz

Yazar: Ali Akyüz #administrator

2012 yılında atılmış olduğum bu serüvende hala yoluma web site ve yazılım işleri yaparak devam etmekteyim.
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ