• Ali Akyüz
 • 313
 • 13 Nisan 2020
 • 2
 •  

Merhaba Blog

Merhaba Ben Ali Akyüz

Herkese merhaba arkadaşlar ben Ali Akyüz yaklaşık 3 yıl önce kafam koyduğum fakat bir türlü neresinden tutup başlayacağımı bulamadığım her bilgisayarın başına oturduğumda başlamaya hazırlanıp sonrasında bir şeye takılıp unutup gittiğim bloğumu sonunda açmış bulunuyorum.

Ben Kimim ?

2012 yılında atılmış olduğum bu serüvende hala yoluma web site ve yazılım işleri yaparak devam etmekteyim. 20 yaşındayım İzmir ‘de yaşıyorum. Daha önceden yapmış olduğum ve bu işlerle uğraşan bir çok kişinin adını duyduğu projelerim mevcut.

Neden Kişisel Blog ?

Çünkü kişisel blog normal bir websitesinden daha kapsamlı. İçeriği oturmuş bir teknoloji sitesinde paylaşabilecekleriniz nelerdir ? En fazla bir cep telefonunun SAR değeridir 🙂 Ama kişisel bir blog da ben izlediğim bir film ile ilgili yorumumdan tutun yazın tatilde yaşadıklarımı bile yazabilirim çünkü bana ait bir internet sayfası.

Ne Paylaşacağım ?

Bu sitemde sizlere gündemimizle ilgili, WordPress ile ilgili, Photoshop ile ilgili, İşletim sistemleri, Mobil cep telefonları, Teknolojik donanımlar, kendi yaptığım incelemeler, web tasarımı ve İnternetten Para Kazanmak ile ilgili bildiğim öğrendiğim sizlere yardımcı olabileceğim yazılarımı daha doğrusu bilgilerimi paylaşacağım.

Bana Buralardan Ulaşabilirsiniz 🙂

İletişim Adresim TIKLA GİT
İnstagram Adresim TIKLA GİT
R10 Adresim TIKLA GİT
Ali Akyüz

Yazar: Ali Akyüz #administrator

2012 yılında atılmış olduğum bu serüvende hala yoluma web site ve yazılım işleri yaparak devam etmekteyim.
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 2 YORUM YAPILMIŞ

  Furkan Alkan 13 Nisan 2020 - 16:40

  Hayırlısı olsun inşallah sürekliliği devam ettirmen dileğiyle.

  Ali Akyüz
  Ali Akyüz 13 Nisan 2020 - 16:45

  Teşekkür ederim.